فیلمنامه نویس فیلم بلک آدام مشخص شد

7 نوامبر 2017
بدون نظر

فیلمنامه نویس فیلم «بلک آدام» مشخص شد.

علاوه بر خبر هایی از فیلم محبوب و مهیج «شزم» ، استودیو «برادران وارنر» خبرهایی رو از ساخت فیلم «بلک آدام» منتشر کرده است.

طبق خبرهایی که دیروز ، استودیو «برادران وارنر» منتشر کرده ، «آدام سیزتیکال» ، فیلمنامه نویسی فیلم مهیج «بلک آدام» رو برعهده گرفته است. «آدام سیزتیکال» به خاطر کارگردانی در فیلم های کمدی همچون «Due Date» و یا «Undateable» به شهرت دست یافته است. «دواین جانسون» قرار است تا نقش  شخصیت ابرقهرمانی «بلک آدام» رو در این فیلم بازی کنه. در طی خبر های قبلی که در چند روز گذشته منتشر شده ، جانسون قصد بازی در فیلم «شزم» را ندارد و گفته است که نقش «بلک آدام» را در یک فیلم مستقل ، بازی خواهد کرد. استودیو «برادران وارنر» ذکر کرده که در ابتدا ، این دو شخصیت ، در یک فیلم قرار بود بازی کنند اما به دلایلی ، تصمیم گرفته اند تا هر دو شخصیت ، فیلم های مستقلی داشته باشند.

«دواین جانسون» به دلیل قدرت بدنی بالا و اندام مناسبی که داره ، برای بازی در این شخصیت انتخاب شده است. طی سال ها ، استودیو «برادران وارنر» سعی در ساخت این فیلم داشت اما به دلایلی ، این اتفاق عملی نشده. اکنون هم که خبرهایی از این فیلم رو مشاهده می کنیم ، میبینیم که کارگردانی برای این فیلم ، انتخاب نشده است. اولین بار ، شخصیت ابرقهرمانی «بلک آدام» با انتشار کمیک «Marvel Family #1» در بین مردم ، پرطرفدار شد. او قرار بود که هم به عنوان یک شخصیت منفی ، و هم به عنوان یک ابرقهرمان به نظر برسد. استودیو «برادران وارنر» همچنین ذکر کرده که قرار است ، بعد از انتشار فیلم «شزم» و «آکوامن» ، تیزری از این فیلم رو شاهد باشیم.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام فیلم تو مووی بپیوندید.

کانال تلگرام فیلم تو مووی

Source link


لینک کوتاه مطلب

http://v8discount.com/?p=40

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد